some image

VIZĀŽISTU SKOLA

Ja Jūs vēlaties nodarboties ar kaut ko radošu un radīt skaistumu, tad pat nešaubieties, ka Jums būtu jākļūst par vizāžistu. Viennozīmīgi! Make-Up Atelier School piedāvā vairākas programmas:

 

PROFESIONĀLĀ VIZĀŽA – kurss ilgst 9 mēnešus un tajā ietilpst visi vizāžas novirzieni – sākot ar salona make-up un beidzot ar kino grimu un body-art.

Cena: 230 EUR / mēn
Ilgums: 9 mēn

VIZĀŽAS BĀZES KURSS – programma ilgst 2,5 mēnešus un ir paredzēta tiem, kuri vēlas ātri apgūt salona make-up veidus un saprast, vai ir vēlme turpināt apmācības padziļinātākā līmenī.

Cena: 530 EUR
Ilgums: 2 mēn

• INTENSĪVAIS VIZĀŽAS KURSS – kurss paredzēts visiem, kam pietiks pacietības un enerģijas apgūt vizāžas pamatus maksimāli īsā laika posmā – 10 dienās. Šo kursu bieži apmeklē daudz ārzemju studentu un tas parasti notiek vasaras mēnešos.

Cena: 530 EUR
Ilgums: 10 dienas

MAKE-UP SEV – kurss paredzēts sievietēm, kuras vēlas iemācīties krāsot sevi pašas un uzlabot jau esošās prasmes un zināšanas. Pasniedzēja pastāstīs gan vispārēju informāciju, gan arī strādās ar katru individuāli – ieteiks piemērotāko krāsu gammu, labākos līdzekļus un veidus pareizāk koriģēt individuālo sejas ovālu un sejas daļas.

Cena: 115 EUR
Ilgums: 5 nedēļas

Apmācībās visos kursos tiek lietota profesionāla dekoratīvā kosmētika Make-Up Atelier Paris.