some image

PAR MUMS

Ja Jūs vēlaties kļūt par vizāžistu vai iegādāties profesionālu kosmētiku, tad Make-Up Atelier School ir lieliska vieta lai to īstenotu!

Make-Up Atelier School – tā ir nepārtraukti augoša profesionāļu komanda. Mēs patiesī mīlam savu darbu un cenšamies, lai mūsu iedvesma neizsīktu ne uz brīdi. Mēs vēlamies dalīties ar Jums ar jaunām idejām, domām, pieredzi un, protams, zināšanām.

10407100_697607856989784_3163354046846876760_nMake-Up Atelier School ir Starptautiskās Akadēmijas Make-Up Atelier Paris pārstāvis Latvijas teritorijā. Akadēmija tika dibināta Parīzē 1986.gadā un tās dibinātāja vizāžiste Elena Kijē ir profesionālu vizāžistu un grimētāju apmācības pasaules līderu pieciniekā. Mēs piedāvājam tādus kursus, kā “Profesionālā vizāža”, “Vizāžas pamati”, “Intensīvais vizāžas kurss”, “Make-Up Sev” un citus.

Tāpat mēs pārstāvam Francijas zīmolu Make-Up Atelier Paris Latvijas teritorijā. Make-Up Atelier Paris piedāvā augstas kvalitātes profesionālu dekoratīvo kosmētiku un kosmētiskās otiņas.

Make-Up Atelier School pasniedzēji – starptautiskā līmenī atzīti profesionāļi, kuri pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju, zināšanu un prasmju krājumu un piedalās dažādos konkursos un projektos. Mēs cītīgi sekojam, lai mācību programmas nepārtraukti tiktu uzlabotas attiecīgi mūsdienu tirgus prasībām.

Pēc Make-Up Atelier School absolvēšanas mūsu studenti strādā par vizāžistiem skaistumkopšanas salonos, modes žurnālos, modes skatēs Rīgā, Parīzē un Milānā, ka arī piedalās dažādos projektos, kuri saistīti ar modes un skaistuma industriju.